fa en ar
پنجشنبه 7 اسفند 1399

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی ،سجاده فرش کاشان ، تابلوفرش ماشینی ، تولید فرش سجاده ای مسجد ، لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی

سجاده فرش کاشان

فرش سجاده ای

رول مسجدی

فرش پاریس

فرش سجاده ای مشهد

قیمت سجاده نماز ی

فرش مسجد ی

فرش سجاده ای نگین مشهد
قیمت فرش سجاده ای مساجد
فرش سجاده ای ستاره کویر یزد
پاریس کارپت

فرش سجاده ای بدون محراب طرح افشان

شرکت فرش سجاده ای پاریس کارپت کاشان تولیدکننده تخصصی فرش مسجدی

فرش سجاده ای بدون محراب طرح افشان شرکت فرش سجاده ای پاریس کارپت کاشان تولیدکننده تخصصی فرش مسجدی

فرش مسجد طرح بدون محراب افشان:

این مدل فرش سجاده ای جزو طرح های بسیار زیبا و همه پسند از دسته فرش های بدون محراب یا اصطلاحا تشریفات یا تشریفاتی جهت فرش مساجد ، نماز خانه ها و حسینیه ها می باشد. اینگونه طرح ها یک حاشیه در پایین به عنوان جای پا یا تنظیم کننده صف نماز جماعت می باشد که بیشتر در حسینیه ها مورد استفاده قرار می گیرد و یا مساجد اهل سنت که غالبا طرح های بدون محراب را بیشتر پسند می کنند. طرح فوق برگرفته از نقشه فرش افشان در فرش 12 متری منزل هست که بسیار محبوب و پرفروش می باشد.

این مدل فرش سجاده ای جزو طرح های بسیار زیبا و همه پسند از دسته فرش های بدون محراب یا اصطلاحا تشریفات یا تشریفاتی جهت فرش مساجد ، نماز خانه ها و حسینیه ها می باشد

توجه داشته باشید که بسیاری به تصور اینکه اینگونه فرش سجاده ای ها جهت قبله را نمایش نمیدهد فرش های محرابی سفارش می دهند در صورتی که این تصور اشتباه است . این فرش با داشتن حاشیه می تواند در جهت قبله پهن شود و جهت قبله را نمایش دهد.

رنگ بندی های فرش ماشینی طرح افشان جهت مساجد:
پرفروش ترین رنگ در مورد فرش مساجد می تواند رنگ سبز یشمی باشد چرا که فضای روحانی خاصی می دهد و رنگ چرک تابی می باشد و کثیفی را کمتر نمایش می دهد. سپس رنگ آبی فیروزه ای میباشد که رنگ نسبتا پر فروش می باشد.

فرش سجاده ای طرح افشان قرمز

بهترین کیفیت فرش سجاده ای مسجدی:
بهترین برند و بهترین کیفیت می تواند فرش ماشینی 700 تراکم 2550 و یا تراکم 2250 باشد. چرا که دستبافت گونه ریز بافت و با نخ 100در صد اکریلیک بافت می شود و بالای 80درصد فروش شرکت فرش سجاده ای پاریس این مورد می باشد.
خریداران محترم جهت سفارش فرش سجاده ای می توانند با مدیریت فروش در تماس باشند.

فرش سجاده ای ماشینی طرح افشان گردویی

فرش سجاده ای طرح رضوان 
چاپ Bookmark and Share تعداد نمایش : 209 29 مهر 1399 زمان 07:52 ب.ظ
در حال بارگزاری...