fa en ar
يكشنبه 22 فروردين 1400

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی ،سجاده فرش کاشان ، تابلوفرش ماشینی ، تولید فرش سجاده ای مسجد ، لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی

سجاده فرش کاشان

فرش سجاده ای

رول مسجدی

فرش پاریس

فرش سجاده ای مشهد

قیمت سجاده نماز ی

فرش مسجد ی

فرش سجاده ای نگین مشهد
قیمت فرش سجاده ای مساجد
فرش سجاده ای ستاره کویر یزد
پاریس کارپت

شرکت سجاده بافی پاریس کارپت کاشان تولیدکننده و فروش فرش سجاده ای مساجد با بهترین قیمت سجاده فرش کاشان

شرکت فرش سجاده ا‌ی پاریس کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه معتبر نساجی تایید می‌گردد، بهترین فرش سجاده ای زمرد مشهد و یا سجاده فرش کاشان را با بهترین قیمت فش سجاده ای در تهران و ستاره کویر یزد در اختیار خرید اران قرار دهد.

شرکت سجاده بافی پاریس کارپت کاشان تولیدکننده و فروش فرش سجاده ای مساجد با بهترین قیمت سجاده فرش کاشان

 نخ به کار رفته در فرش سجاده‌ای طرح خضرا:
نخ اکریلیک به کار رفته در سجاده فرش محرابی خضرا صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این مورد به معنای بدون پرز بودن فرش مسجد برای نمازگزاران خواهد بود.

ماشین الات بافندگی فرش سجاده ای کاشان:
 بافت فرش سجاده ای یا فرش مسجدی کاشان با استفاده از به روز ترین ماشین ‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل بلژیک و  تکسیما المان و شونهر آلمان صورت می‌گیرد. به طوری که فرش سجاده ای مساجد طرح خضرا شبیه به فرش های دستباف شبیه می باشد.

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی با بهترین قیمت فروش سجاده فرش کاشان

شانه ، تراکم در فرش محراب دار طرح خضرا:
فرش محرابی  یا فرش محراب دار طرح خضرا در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و 2550 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود . باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد در تکایا یا مصلی ها یا حسینیه ها، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش مسجد با تراکم پایین پرهیز کنید.

فرش سجاده ای ستاره کویر یزد و سجاده فرش محرابی

ابعاد فرش سجاده‌ای و قیمت سجاده فرش محرابی در طرح های مختلف:
ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجد دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه ، هر اندازه و ابعادی که مد نظر باشد، می‌باشد.

شرکت سجاده فرش کاشان بزرگترین تولید کننده سجاده فرش مسجد در ایران

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگ ترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش پاریس کارپت کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح خضرا در اختیار شما قرار می‌گیرد.
جهت اطلاع از تصاویر فرش سجاده ای مسجدی و لیست قیمت سجاده نماز و فرش نمازخانه ای با مدیریت فروش در تماس باشید.

چاپ Bookmark and Share تعداد نمایش : 370 25 شهريور 1399 زمان 07:03 ب.ظ
در حال بارگزاری...