fa en ar
يكشنبه 22 فروردين 1400

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی ،سجاده فرش کاشان ، تابلوفرش ماشینی ، تولید فرش سجاده ای مسجد ، لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی

سجاده فرش کاشان

فرش سجاده ای

رول مسجدی

فرش پاریس

فرش سجاده ای مشهد

قیمت سجاده نماز ی

فرش مسجد ی

فرش سجاده ای نگین مشهد
قیمت فرش سجاده ای مساجد
فرش سجاده ای ستاره کویر یزد
پاریس کارپت

فرش سجاده ای طرح محرابی طاها + قیمت فرش مسجدی و سجاده فرش مساجد

 

کارخانه و شرکت تولیدی سجاده فرش پاریس کارپت کاشان
بزرگترین و برترین برند و مارک تولیدی فرش سجاده ای کاشان و فرش نمازخانه ها

بزرگترین و برترین تولید کننده فرش مسجدی و فرش نمازخانه ها با بهترین لیست قیمت فرش سجاده ای مسجدی


معرفی طرح و نقشه فرش محرابی طرح طاها
فرش سجاده  طرح طاها از طرح های زیبای شرکت سجاده فرش پاریس می باشد که به صورت اختصاصی توسط این شرکت طراحی و تولید شد که  برخی شرکت های رقیب با کپی از این طرح  ، اقدام به بات آن می کنند که به لحاظ قانونی خالی از اشکال نیست.

فرش سجاده ای طرح محرابی طاها + قیمت فرش مسجدی و سجاده فرش مساجد

شرکت فرش ماشینی پاریس از جمله شرکت های پیشرو در طراحی و تولید فرش سجاده ای مساجد با طرح های نو و جدید می باشد که در سال های 1399 و 1398 از جمله شرکت های پر افتخار در تولید فرش مسجد می باشد.
فرش سجاده ای طرح طاها با داشتن گل و بوته های شبیه فرش ماشینی افشان طرح خاص و بینظیری خلق کرده است که زیبایی خاصی را برای فرش مسجد و یا فرش نمازخانه بوجود می اورد. این مدل از طرح سجاده فرش محراب نقش به علت گل های ریز، خورده ریز هایی که روی فرش مسجدی ریخته می شود کمتر نمایش می دهد.

این مدل از فرش مسجدی به صورت فرش ماشینی 700شانه تراکم 2550 و تراکم 2250 و تراکم 2100 و همینطور دیگر تراکم ها تهیه و بافت می گردد

این مدل از فرش مسجدی به صورت فرش ماشینی 700شانه تراکم 2550 و تراکم 2250 و تراکم 2100 و همینطور دیگر تراکم ها تهیه و بافت می گردد که نخ استفاده شده در بافت این فرش سجاده متری نخ آکریلیک 100درصد هیت ست شده بدون پرز می باشد.

لیست قیمت فرش سجاده ای و همینطور قیمت فرش مسجدی را به علت نوسانات قیمت مواد اولیه می توانید به صورت آنلاین و 24 ساعته با مدیریت فروش فرش سجاده ای کاشان در تماس باشید و آخرین تصاویر از محصولات و قیمت سجاده فرش کاشان را دریافت نمایید. قیمت فرش مسجدی بسته به تراکم شانه و جنس نخ می تواند متغییر باشد.

بهترین مارک و قیمت فرش سجاده ای کاشان می تواند در حال حاضر 700شانه تراکم 2250 باشد.


رنگ بندی های پر خرید فرش مسجد به ترتیب اولویت : 
1- سبز یشمی
2- آبی فیروزه ای
3- قرمز - لاکی زرکشی
4- گردویی شکلاتی
5- سورمه ای


ضمنا جهت خرید فرش سجاده ای مساجد نیازی به خرید حضوری نست چرا که شرکت سجاده فرش پاریس سفارش شما را به صورت غیر حضوری ثبت کرده و پس از بافت سجاده متری آن را به محل نصب توسط نصاب ماهر ارسال می نماید.

فرش سجاده  طرح طاها از طرح های زیبای شرکت سجاده فرش پاریس می باشد که به صورت اختصاصی توسط این شرکت طراحی و تولید شد که  برخی شرکت های رقیب با کپی از این طرح  ، اقدام به بات آن می کنند که به لحاظ قانونی خالی از اشکال نیست.

آدرس کارخانه : کاشان شهرستان اران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی بلوار کارگر میدان توحید
تلفن کارخانه : 03154750655
فکس : 03154750656
مشاوره و خرید : 09137292938
لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
چاپ Bookmark and Share تعداد نمایش : 351 21 شهريور 1399 زمان 10:24 ق.ظ
در حال بارگزاری...