fa en ar
يكشنبه 22 فروردين 1400

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی ،سجاده فرش کاشان ، تابلوفرش ماشینی ، تولید فرش سجاده ای مسجد ، لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی

سجاده فرش کاشان

فرش سجاده ای

رول مسجدی

فرش پاریس

فرش سجاده ای مشهد

قیمت سجاده نماز ی

فرش مسجد ی

فرش سجاده ای نگین مشهد
قیمت فرش سجاده ای مساجد
فرش سجاده ای ستاره کویر یزد
پاریس کارپت

شرکت سجاده فرش کاشان : تولید کننده انواع فرش سجاده ای مسجدی و سجاده نماز خانه ها

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجد و سجاده فرش کاشان با بهترین لیست قیمت فرش مسجد در تهران یزد مشهد اصفهان شیراز تبریز ارومیه

شرکت سجاده باف پاریس کارپت کاشان از جمله بزرگترین تولید کنندگان باسابقه و مطرح در زمینه بافت و طراحی فرش محرابی مساجد می باشد که از طراحی بافت و نصب آن در شرکت فرش سجاده ای پاریس انجام می شود. در این مقاله قصد معرفی یک  از محصولات پر فروش فرش مسجد می پردازیم.

خریداران محترم می توانند جهت خرید فرش سجاده ای با مدیریت فروش فرش سجاده ای کاشان در تماس باشند تا محصولات خود را به صورت فروش اینترنتی فرش سجاده ای خرید نمایند.

فرش مسجد ی طرح محتشم کاشان (طرح جدید )
این طرح از جمله طرح های پرفروش فرش مسجد محسوب می شود که طراحی آن توسط شرکت سجاده فرش پاریس انجام شد و شرکت های بسیاری از طرح اولیه فرش پاریس کاشان کپی و بافت انجام دادند. این طرح فرش محرابی با گل های درشت در حاشیه و طرح ریز در متن زمینه آن زیبایی خاصی به مساجد می دهد. ابعاد فرش سجاده ای و یا اندازه فرش مسجدی به ازای یک نفر 125 سانتی متر در 64 سانتی متر میباشد که به درخواست خرید اران محترم میتوان اندازه را تغییر داد.

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی کاشان طرح محرابی محتشم کاشان

رنگهای قابل بافت برای فرش محرابی طرح محتشم کاشان سبز یشمی - آبی فیروزه ای - قرمز یا لاکی زرشکی و گردویی یا شکلاتی می باشد گه پرفروشترین آن سبز یشمی می باشد چراکه به لحاظ تیره بودن کمتر کثیفی را به خود نمایش می دهد.

لیست قیمت سجاده فرش کاشان طرح فرش سجاده ای محتشم کاشان

کیفیت بافت این فرش سجاده ای مسجدی 700 شانه دستبافت گونه با نخ اکریلیک 100درصد و هیت ست شده می باشد که با تراکم های 2250 - 2550 و 2100 و 1800 بافت و تولید میگردد. لازم به ذکر است که فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2250 با کیفیت ترین فرش جهت مساجد و فرش نمازخانه های می باشد.
شرکت فرش پاریس کاشان از نصاب های زبده و مجرب جهت نصب فرش استفاده می کند که کیفیت نصب و اجراب فرش مسجدی در حد ممکن بالا می رود.
خریداران محترم می توانند جهت خرید فرش سجاده ای با مدیریت فروش فرش سجاده ای کاشان در تماس باشند تا محصولات خود را به صورت فروش اینترنتی فرش سجاده ای خرید نمایند.

خرید سجاده فرش زمرد مشهد طرح محتشم کاشان قرمز لاکی زرشکی 700 شانه

ضمنا می توانید از طریق واتس اپ قیمت سجاده فرش مسجدی و طرح های جدید فرش محرابی و فرش تشریفات را دریافت نمایید.

تلفن کارخانه : 03154750655
تلفن مشاوره و خرید فرش مسجد : 09137292938 ( آقای سعید ایزدی )
آدرس کارخانه : کاشان - شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی - بلوار کارگر - فرعی چهارم میدان توحید

چاپ Bookmark and Share تعداد نمایش : 384 19 شهريور 1399 زمان 12:08 ب.ظ
در حال بارگزاری...